ANA SAYFA
  YENİ TÜRK TİCARET KANUNU
  FİRMA PROFİLİ
  REKLAM HİZMETLERİ
  İNTERNET HİZMETLERİ
    ALAN TESCİLİ&HOSTİNG
    RELATİS FARKI
    E-TİCARET HİZMETLERİ
    SİSTEM GÜVENLİĞİ
  GRAFİK&MATBAA İŞLERİ
  PROMOSYON ÜRÜNLER
  REFERANSLAR
  NATUREL TİCARET
  İLETİŞİM

2 ziyaretçi online
 

WEB TASARIMINDAKİ
GÜÇLÜ YAZILIM DESTEĞİMİZ


Örnek fiyatlandırma için tıklayınız..


Geliştirdiğimiz RELATIS adlı yazılım ile Web Siteniz daima güncel kalacaktır.

Relatis yazılımı çalışan bir Web Sitesi;  Kurum Tanıtım, Bilgilendirme, Prestij, Ürün/Hizmet Satış / Satın Alma, tanıtım,  Müşteri İlişkileri Yönetimi, Raporlama - İş Takibi  ve Destek Merkezidir.

Tasarımda Kalite
Web siteniz görünüm ve içerik olarak dünyanın dev şirketlerinin sahip olduğu web siteleri ölçüsünde tasarlanır ve Relatis yazılımı ile desteklenir.

Özelleştirilebilir Web Tasarımı,
Sınırsız Sayfa Girişi (Dinamik Web ve Veritabanı Desteği)
Kurumsal kimliğinize uygun , sınırsız görsel içeriğinizi hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan kendiniz oluşturabilir, tüm başlık ve linklerinizi kendiniz yaratabilir ve sayfa ekleyebilirsiniz. Sayfa sınırı olmaksızın sayfalarınızı güncelleyebileceğiniz ve ek yapabileceğiniz -word kadar kolay bir kullanımı olan arabirim ile  fotoğraf, grafik, tablo, çizim, yazı ekleyerek sitenizi sürekli güncel tutabilirsiniz ve bunu tamamen extra bir ücret ödemeden gerçekleştirirsiniz.

Online Bilgi Girişi (Dynamic Web)
Web sayfanız üzerinden şifreli girdiğiniz bir bölüm ile tüm sitenizi kontrol edip, değişiklikleri kolaylıkla yapıp anında  sonucu görebilirsiniz. Site haritasını, butonların hiyerarşisini düzenleyebilirsiniz.

Bağımsızlık
Siteniz, sizin dünyaya açılan en güçlü kapınızdır, sitenizi güncel tutmak için hiçbir kuruma bağlı olmamakla beraber desteğimiz daima yanınızdadır.

E-Ticaret ( B2C Business to consumer)
Her türlü hizmet ve ürünün sunulabildiği, online ürün kataloğunun hazırlanabildiği, sipariş edilebildiği , isteğe bağlı olarak online siparişin alınabileceği, çeşitli ödeme seçeneklerinin sunulabildiği ve kredi kartı ile ödemenin yapılabildiği e-ticaret sistemi sitenizde kullanıma hazırdır. Bu sistemde ürünler kategorilendirilir ve fiyat karşılaştırması yapılabilir. Ayrıca ürünler için kayıt edilebilecek teknik dökümanda sınır yoktur.

Arşivlenebilen Bilgileriniz ve Arama  (Dynamic Web)
Bilgisayarınıza artı bir yük getirmeden, Internet üzerinde web sitenizde arşivlenen verileriniz, istendiğinde ulaşılabilir, gerektiğinde ayrıntılı doküman veya  katalog oluşturabilirsiniz. Site içi arama motoru ile müşterilerinin isteklerine anında, site içinde kaybolmadan cevap verebilme, linklere ulaştırma özelliği sunar. Sitenizin içeriğine kolay erişme imkanı yaratır.

Opsiyonel Bayilik Sistemi (B2B Business to Business )
Bayilerinizin stok ve sipariş takibi yapabileceği, onlara en ucuz , hızlı , etkin ve online dağıtım imkanı sağlayan bayilik sistemi sitenizde hazırdır. Bayilere özel fiyatlar sunabilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM Customer Relations Management) 
Yardım masası, İletişim formları , sipariş takip ve düzenleme sistemi ile  müşterilerinizin isteklerine  sistematik ve hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz. Sitenizi kaç kişi ziyaret ediyor? Sitenizde hangi sayfa & ürün en çok araştırılıyor - satılıyor? Sorularına yanıt alabilirsiniz.
Ziyaretçilerinize Detaylı Bilgi Sunup Fiyat Araştırma ve Karşılaştırma İmkanı Veren Sınırsız İçerik oluşturabilirsiniz. Yeni haberleri, ürünleri sitenize anında ekleyebilirsiniz.
Yeniliklerden haberdar etmek için mail ve haber grupları oluşturabilirsiniz.

Her Müşteriye Ayrı İlgi ve Bilgi Sunumu - Kazanılan Müşteri Memnuniyeti
Üyelik sistemi sayesinde , müşteri için özel sayfalar hazırlayabilirsiniz. Müşteriniz özel bir şifre ile bu  hazırlanmış  özel dokümana ulaşıp bilgi edinebilir, sipariş ve üretim sürecini takip edebilir. Web sitenizden Anket düzenleyip geri bildirim kazanabilirsiniz.

E-İş (B2E Business to Enterprise)
Sadece kurum çalışanlarınıza özel bilgi ve eğitim dökümanlarını web sitenizde oluşturabilirsiniz. Online toplantı düzenleyebilir ve personelinizden rapor alabilirsiniz ve bütün bunların merkezi web sitenizdir. Web sitenizden personelinize özel (şifreli) iş akış şeması oluşturabilir ve iş sürecini istediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

Web üzerinden E-posta Takibi
Siteniz üzerinden her nerde olursanız olun e-postalarınıza bakabilir, cevaplayabilirsiniz.

Aynı Anda İki Dil Desteği
Türkçe ve İngilizce

Haber ve Duyuru Sistemi Entegresi (Dynamic Web)
Her an güncelleyebileceğiniz  toplantı , duyuru, yenilikleri web sitenizde akan haberler şeklinde yayınlayabilme

Mobil Ticaret Desteği (Mobile Trade)
Web üzerinden siparişlerden SMS aracılığı ile haberdar olabilirsiniz. Ayrıca WAP uyumlu cep telefonları ile web sitenize ulaşılabilir ve firma-ürün-fiyat bilgileri cep telefonundan görüntülenebilir, sipariş alınabilir.

Site Güvenliği (Site Security)
Sitenizin yönetim kısmı, kurallara uyulduğu sürece geçilmesi zor bir güvenlik duvarına sahiptir,  ayrıca sitenizdeki sayfalar da kullanıcı bazlı şifrelendirilebilmektedir. E-Ticaret sisteminde ise bir standart olan 128bit şifreleme tekniği olan SSL kullanılabilmektedir.

Bir Ürünü / Hizmeti Dünyaya En Hızlı Sunabilmek İçin Etkin Yöntem
AB üyesi  ülkelerin,Amerika'nın,Orta ve Uzak Doğu Ülkelerinin,Balkan Ülkelerinin pazarlarına açılmanın en etkin yolu olan e-ticaret destekli web sitesine  dünyanın dev şirketlerinin sahip olduğu web siteleri kalitesinde ve standardında sahip olacaksınız.

Prestij
Web Siteniz dünya standartları kalitesinde tasarlanmış, daima artan bir içerikle hızlı ve etkin biçimde kendi kurumunuzun adı altına  yayınlanmakta ve işlemektedir.

 

Çatal Sokak No:11/C Maltepe-ANKARA /TURKEY +90 312 231 59 10 - 230 64 96